Veido masažai

Klasikinis veido masažas

Šio masažo dėka pakyla odos temperatūra, pagerėja odos kraujotaka, ląstelės aprūpinamos deguonimi ir maisto medžiagomis, iš organizmo geriau pasišalina šlakai, pagerėja odos regeneracija, didinamas raumenų tonusas, veidas tampa skaistesnis. Masažas ramina, atpalaiduoja.

Procedūros kaina:   30 min  25 Eur   

Registracija


Atpalaiduojantis veido masažas

Šis masažas sustiprina kolagenines skaidulas, odai suteikiamas tvirtumas, elastingumas. Veikia prieš raukšles, gerinama kraujotaka, skatinamas odos atsinaujinimas bei suteikiamas veidui sveikas rausvumas. Toksinės medžiagos yra pašalinamos lengviau ir sumažinama veido raumenų įtampa. Tai  vienas geriausių būdų nutolinti odos senėjimo procesus ir sumažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką.

Procedūros kaina:  30 min  25 Eur  

Registracija


Stangrinantis, veido odą patempiantis masažas

Šis masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja veido ovalą ir formuoja ryškesnius veido kontūrus.

Procedūros kaina: 30 min  25 Eur  

Registracija


Limfodrenažinis masažas

Šis masažas skatina susikaupusių skysčių nutekėjimą, mažina paakių ir bendrą veido patinimą, skatina detoksikaciją, mažina išryškėjusių kapiliarų tinklą ant skruostų, nosies ir paakių srityje. Pasiekiami puikūs rezultatai kovojant su kuperoze, ankstyvuoju senėjimu, audinių bei raumenų elastingumo sumažėjimu. Po masažo oda atrodo skaistesnė, gaivesnė, nelieka pabrinkimų ir raudonio. Puikiai tinka rūkantiems pagerinti odos atspalvį, metantiems svorį ir raminti odą po mechaninio veido valymo.

Procedūros kaina:  30 min  25 Eur  

Registracija