Spuogų (aknės) gydymas

Kas tai yra aknė?

Neretai klaidingai manoma, kad aknė būdinga tik paaugliams, tačiau išties gali pasireikšti ir vyresniame amžiuje.

Akne vadiname dažniausiai spuoguotą ir inkštiruotą odą. Mediciniškai aknė apibrėžiama kaip odos riebalinių liaukų sutrikimas. Ši odos liga gali apimti įvairias kūno vietas, kur gausu riebalinių liaukų. Aknė gali būti įvairių sunkumo formų, tai priklauso nuo sergančiojo odos priežiūros, imuninės sistemos, prevencijos, šalinimo ir kitų veiksnių. 

Kaip atsiranda aknė?

Pagrindinė priežastis, kuri skatina aknės atsiradimą - tai odos riebalinių liaukų aktyvumas bei padidėjusi riebalų gamyba. Odos pokyčiai dažniausiai pasireiškia dėl padidėjusio lytinių hormonų kiekio kraujyje. Bet kokia vidinė įtampa, emociniai išgyvenimai gali jį padidinti, o tai suaktyvina aknės išvešėjimą. Riebalai ir jų sankaupos, negyvos odos ląstelės sulimpa tarpusavyje ir suformuoja kamščius, užkemša odos poras, kurios matomos kaip balti arba juodi inkštirai. Susidaro sąlygos plisti odos bakterijoms, kurios greitai dauginasi ir sukelia uždegimą, dirgina odą. Taip susiformuoja uždegiminiai aknės bėrimai – pūlinukai, skausmingi raudoni mazgeliai ar didesni pūlingi infiltratai – cistos. Sugijus giliems bėrimams, lieka raudonos, vėliau – mėlynos dėmės, dažnai ir randeliai. 

Kaip spręsti?

"Mesoline ACNE"  - tai naujas mezoterapinis kokteilis linkusiai į aknę odai, derinamas su pilingo procedūromis ir kasdienėmis priemonėmis namuose. Kokteilio sudėtyje yra retinilio palmitato, ginkmedžio ekstrakto ir B grupės vitaminų komplekso. Saugo nuo uždegimų, slopina uždegiminės aknės aktyvumą, reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Padeda išlaikyti odos drėgmę, mažina melanino sintezę, šviesina odą, pigmentines dėmes. Efektyviai kontroliuoja uždegiminius procesus ir riebalų sekreciją.

Rekomenduotina atlikti 4 procedūras kas savaitę ir 2 palaikomąsias procedūras kas dvi savaites.

Po procedūros rekomenduojame 72 val. vengti saulės spindulių. Jeigu buvimas saulėje yra neišvengiamas, kasdien naudoti apsauginį kremą SPF 50+.

Rekomenduojama nuo 25 metų.

Procedūros kaina:

Visam veidui nuo 75 Eur, 1 val. Galutinė kaina priklauso nuo išnaudoto produkto kiekio.

Vienai zonai (smakrui, skruostams ar kaktai) 40 Eur, 30 min.

Papildomai raminanti po procedūros kaukė "Inex kolageno kaukė" 20 Eur.

Registracija

*Įsigijus 5 procedūras ir daugiau taikome 10% nuolaidą.