Rūgštinės procedūros su "SESDERMA" kosmetika

KAS YRA PILINGAS?

Terminas „pilingas“ reiškia nuplėšti, nulupti arba nusilupti lakštais, nupleiskanoti. Kalbant apie dermatologinę kosmetiką, tai vadinama pagreitintu odos ląstelių atsinaujinimu siekiant įvairių tikslų: valymo, maitinimo, drėkinimo, atitolinti senėjimo procesą, šalinti epigmentacijas, išsiplėtusius kapiliarus, esant seborėjai ir t.t.

Šiais laikais cheminiai pilingai yra vertinami dėl jų puikios tolerancijos ir efektyvaus  neinvazinio veikimo. Dėka jų oda išlieka graži, sveika, stabdomas senėjimo procesas.

Cheminiai pilingai yra naudojami kaip papildoma priemonė arba kaip pagrindas prieš kitas chemines procedūras, tokias kaip mikrodermabrazija, mezoterapija, įvairūs užpildai ir t.t.

Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų ir gylio, pilingai gali būti skirstomi į:

- Paviršinius: pažeidžia odos raginį sluoksnį (stratum corneum), dalinai pažeidžia epidermį.

- Vidutinio gylio: visiškai pažeidžia epidermį ir dalinai arba pilnai pažeidžia viršutinį dermos sluoksnį (papillary dermis).

- Gilius: visiškai pažeidžia epidermį ir dermą iki tinklelinio sluoksnio.

Pilingo efektyvumas priklauso nuo daugybės faktorių: veikliųjų medžiagų parinkimo, odos struktūros pažinimo (fototipas, storis, etninis paveldas, jautrumas), veikliųjų medžiagų suderinimo ir cheminių savybių (koncentracija,pH), pilingo laiko ir t.t.

SESDERMA – tai dermatologinės kosmetikos kompanija, įkurta daugiau nei prieš 25 metus. Šiandien yra viena iš pirmaujančių cheminių pilingų gamintojų pasaulyje, šiuo metu gaminanti 40 rūšių pilingų. Kai kurių iš jų sudėtis yra unikali, neturinti analogų. Remiantis daugelio metų praktika, buvo sukurti universalūs pilingai, kurių pagrindinis išskirtinumo bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename produkte. Tokiu būdu yra pasiekiama geresnių rezultatų vienu metu sprendžiant kelias odos problemas.

Registracija

Cheminis odos šveitimas „Pelenės efektas“

Procedūra „Pelenės efektas“ skirta skaistumą bei stangrumą praradusioms, nualintoms, dehidratuotoms, sausoms odoms. Puikiai tinka atlikti prieš vakarėlį ar svarbią progą, kada reikia atgaivinti odą ir suteikti jai tonuso.

Procedūros metu naudojamas švelnus cheminis pilingas su arginino ir pieno rūgštimis, kurios stangrina odą, drėkina, šviesina, bei turi antioksidacinių davybių. Po cheminio šveitiklio, suaktyvinus odos kraujotaką, papildomai tepamas vitamino C drėkinamasis liposominis serumas sumaišytas su gryno vitamino C  milteliais. Serumo sudėtyje esanti hialurono rūgštis, šilkmedžio ekstraktas bei pantenolis drėkina, minkština ir ramina odą. Stabilizuotas ir grynas vitaminas C pasižymi antiokcidaciniu, priešraukšliniu bei depigmentuojančiu poveikiu.

Po procedūros oda tiesiog švyti!

Praėjus pusvalandžiui po procedūros galima atlikti makiažą.

Procedūra rekomenduojama: esant stangrumo bei skaistumo stokai, saulės nuvargintai odai, esant fotosenėjimui.

Procedūros tikslas: odos drėkinimas, skaistinimas bei stangrinimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija, dos tono lyginimas.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas: pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepama  rūgštinio pilingo.

- Rūgštis nuvaloma ir užtepamas drėkinamasis vitamino C serumas, sumaišytas su gryno vitamino C milteliais.

- Nuvalius serumą, įmasažuojamas vitamino C ampulės turinys.

Procedūrų kursas:

Procedūrą galima atlikti ne dažniau kaip kas 10 dienų, kas kartą, kai norime suteikti odai švytėjimo ir gaivumo.  Esant fotosenėjimui, rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas, atstatantis DNR struktūros pažeidimus

DNA RECOVERY PEEL - nauja cheminių pilingų generacija – atstatoma DNR struktūra.  Tai unikalus cheminis pilingas, atstatantis DNR struktūros pažeidimus ir net po pirmos procedūros suteikiantis odai švelnumo, spindesio, skaistumo, nesukeldamas odos lupimosi, paraudimo ar pleiskanojimo. Pilingo sudėtyje esanti ferulo rūgštis (15%) - tai ypač stirpus antioksidantas, atitolinantis senėjimo procesus bei mažinantis jų pasekmes. Ši rūgštis randama daugelyje augalų, o ypač lapuose, šaknyse ir spygliuočių medžių sėklose, ryžiuose, kukurūzuose, kviečiuose ir rugiuose.  Esant 15% koncentracijai ferulo rūgštis pasižymi epigenetinėmis savybėmis, t.y. geba atstatyti pažeistą odos DNR struktūrą, gražina odai jaunystę ir sveikatą. DNA RECOVERY PEEL atstato ir apsaugo odos ląsteles nuo saulės spindulių poveikio bei odos pažeidimų, ypač stipriai sumažina odos senėjimo požymius.  Pilingas pagamintas nanotechnologijų pagrindu, visos veikliosios medžiagos patalpintos į liposomas, tokiu būdu preparatas idealiai pasiekia reikiamą odos sluoksnį ir gylį kas naudojant klasikines technologijas yra neįmanoma.

Procedūra rekomenduojama: esant fotosenėjimui ir chronosenėjimui, esant aknei ir melasmai.

Procedūros tikslas: suteikiamas odai įvelnumas, spindesys, skaistumas, atstatoma pažeista DNR struktūra.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas:  pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepama  rūgštinio pilingo.

- Rūgštis nuvaloma ir užtepamas drėkinamasis vitamino C serumas, sumaišytas su gryno vitamino C milteliais.
- Nuvalius serumą, įmasažuojamas vitamino C ampulės turinys.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas kas 20-30 dienų.

Procedūro kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas riebiai, spuoguotai odai su uždegimine akne

Procedūra atliekama su Sesderma Salipeel Lic rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra salicilo, citrinų, linolo rūgščių bei etilcitrato.

Salicilo rūgštis yra gerai žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių savybių – tirpdo raginį odos sluoksnį bei naikina komedonus –  tamsius, riebalinius kamštukus odos porose. Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių savybių, mažina niežėjimą, veikia antiseptiškai, antimikrobiškai, turi sutraukiamąjį poveikį (astringentas), atitolina senėjimo procesą, atlieka apsauginę funkciją nuo saulės (sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę), taip pat reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją.

Linolo rūgštis ir etilcitratas sukuria rūgščią terpę ir stabdo bakterijų dauginimąsi.

Procedūra rekomenduojama: esant uždegiminei aknei.

Proceūros tikslas: negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas), uždegimo mažinimas, komedonų šalinimas, porų sutraukimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija, odos tono lyginimas.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepama  rūgštinio pilingo.

- Rūgštis nuvaloma ir esant poreikiui dedama raminamoji kaukė ar tepama ampulė.
- Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Paprastai, gydant aknę, rezultatai matomi jau po 2-4 procedūrų. Rekomenduojama atlikti kartą per dvi savaites arba kartą per mėnesį. Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas brandžiai, raukšlėtai, skaistumą praradusiai odai

Procedūra atliekama su piruvine rūgštimi, serumu, kurio sudėtyje yra vitamino C, hialurono rūgšties, šilkmedžio ekstrakto, pantenolio ir didinančio odos stangrumą peptido. Procedūros metu cheminis piruvinės rūgšties pilingas maišomas su vitamino C drėkinamuoju serumu bei askorbo rūgšties priedu. Piruvinė rūgštis naudojama vidutinių ir gilių raukšlių mažinimui, randų, strijų mažinimui bei odos stangrinimui, „liftingo“ efektui. Piruvinė rūgštis odoje virsta į pieno rūgštį, kuri pasižymi drėkinančiomis savybėmis ir sudaro apsauginį drėkinantį barjerą, saugantį odą nuo dehidratacijos. Dėka keratolitinių, riebalinių liaukų reguliavimo bei antimikrobinių savybių, puikiai tinka gydyti įvairaus tipo aknės formas. Askorbo rūgštis (vitaminas C) saugo nuo oksidacijos, dalyvauja kolageno sintezėje, drėkina bei lygina odą, saugo nuo laisvųjų radikalų susidarymo, mažina raukšles, šviesina odą slopindama melanino sintezę.

Procedūra rekomenduojama: esant brandžiai odai, raukšlėms, esant fotosenėjimui, suglebusiai, skaistumą praradusiai odai, esant uždegiminei ir neuždegiminei aknei, randams po aknės.

Procedūros tikslas: negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas), raukšlių ir randų mažinimas, pigmentacijos mažinimas, uždegimo mažinimas, komedonų šalinimas ir riebalinių liaukų reguliavimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija, odos tono lyginimas, skaistinimas.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepamas  rūgštinio pilingo, serumo bei vitamino C priedo mišinys.
- Mišinys nuvalomas ir esant poreikiui dedama raminamoji kaukė ar tepama ampulė su vitaminu C arba stangrinamoji ampulė atsižvelgiant į kliento odos būklę.
- Procedūra užbaigiama kremu pagal kliento odos tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas 14 dienų. Rekomenduojamas 6-8 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas esant rozacėjai, kuperozei ar mišrios odos bėrimams

Procedūra atliekama su Sesderma Azelac sistemos rūgštiniais pilingais, kurių pagrindinė veiklioji medžiaga yra azelaino rūgštis. Ji reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, pasižymi visomis farmakoterapinėmis savybėmis (uždeginimą slopinančiomis, antibakterinėmis, keratolitinėmis). Azelaino rūgštis yra viena saugiausių ir veiksmingiausių šiuolaikinių rožinės gydymo priemonių. Azelac sistemos rūgštiniai pilingai, skirti spręsti į aknę linkusios odos problemas ar pigmentaciją, papildyti salicilo, migdoline, fitine, ferulo rūgštimis. Kuperozinei odai skirtas rūgštinis pilingas be azelaino rūgšties papildomai savo sudėtyje turi drėkinančios ir stangrinančios pieno rūgšties bei tikrojo margainio ekstrakto, kuris drėkina ir padeda odai atsistatyti.

Procedūra rekomenduojama: esant rozacėjai ir kuperozei, esant mišriai odai linkusiai į aknę.

Procedūros tikslas: negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas), riebalinių liaukų veiklos reguliavimas, raudonio mažinimas, pigmentacijos mažinimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepama  rūgštinio pilingo sluoksnis. Vienos procedūros metu gali būti tepami 1-4 sluoksniai.
- Rūgštis nuvaloma ir esant poreikiui dedama raminamoji kaukė ar tepama ampulė.
- Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu, su azelaino arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas 10-14 dienų. Rekomenduojamas 4-8 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas jautriai, dehidratuotai odai

Procedūra atliekama su Sesderma Argipeel rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra arginino ir pieno rūgšties, šlapalo, alijošiaus ir alantoino. Argininas yra amino rūgštis išgauta iš fermentuotų ir išgrynintų augalinių angliavandenių (cukranendrių). Didelės molekulinės masės arginino rūgštis raginiame odos sluoksnyje skverbiasi lėtai ir nedirgina odos. Naudojant kartu su pieno rūgštimi, pasiekiamos visos naudingiausios alfa-hidroksi rūgštims būdingos savybes (eksfoliacija, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, stangrinama oda, mažinamos hiperpigmentacijos ir t.t.). Be to, šis derinys nedirgina odos, nesukelia deginimo jausmo.  Pieno rūgštis yra natūraliai randama odoje kaip metabolinio proceso produktas, ji palaiko odos pH tarp 5.5 and 6.0, taip pat išlaiko odoje natūralią drėgmę, sulaikydama vandens molekules raginiame sluoksnyje. Taip pat pasižymi odą šviesinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis.

Procedūra rekomenduojama: esant jautriai, dehidratuotai, sausai, pilkšvai, praradusiai stangrumą odai.

Procedūros tikslas: odos drėkinimas, stangrinimas, odos tono lyginimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Įmasažuojamas rūgštinis pilingas.

- Rūgštis nuvaloma ir tepama ampulė su vitaminu C arba stangrinamoji ampulė atsižvelgiant į kliento odos būklę.
- Procedūra užbaigiama kremu pagal kliento odos tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas 10-14 dienų. Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas dehidratuotai, stangrumą praradusiai odai

Procedūra atliekama su Sesderma Lactipeel rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra pieno rūgšties ir DMAE. Pieno rūgštis yra natūraliai randama odoje kaip metabolinio proceso produktas, ji palaiko odos pH tarp 5.5 and 6.0, taip pat išlaiko odoje natūralią drėgmę, sulaikydama vandens molekules raginiame sluoksnyje. Taip pat pasižymi odą šviesinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. DMAE yra natūrali maistinė medžiaga, gaunama iš žuvų, skirta odos stangrinimui ir elastingumui.

Procedūra rekomenduoajma: esant dehidratuotai, sausai, pilkšvai, praradusiai stangrumą odai.

Procedūros tikslas: intensyvus odos drėkinimas, stangrinimas, odos tono lyginimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Įmasažuojamas rūgštinis pilingas.
- Rūgštis nuvaloma ir tepama 100% gryno alijošiaus kaukė.
- Pašalinus kaukės likučius įmasažuojama ampulė su vitaminu C arba stangrinamoji ampulė atsižvelgiant į kliento odos būklę.
- Procedūra užbaigiama kremu pagal kliento odos tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas 10-14 dienų. Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas esant cistiniams spuogams ir randams po aknės

Procedūra atliekama su Sesderma Melaspeel linijos rūgštiniu pilingu, kurio sudėtyje yra rezorcinolio ir pieno, salicilo bei citrinų rūgščių. Rezorcinolis turi priešuždegiminį poveikį, slopina bakterijų augimą ir dauginimąsi, padeda odai atsinaujinti nusluoksniuodamas ją. Pieno rūgštis Pieno rūgštis išlaiko odoje natūralią drėgmę, sulaikydama vandens molekules raginiame sluoksnyje. Taip pat pasižymi odą šviesinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Salicilo rūgštis yra gerai žinoma dėl savo keratolitinių ir komedolitinių savybių – tirpdo raginį odos sluoksnį bei naikina komedonus – tamsius, riebalinius kamštukus odos porose. Salicilo rūgštis turi priešuždegiminių savybių, mažina niežėjimą, veikia antiseptiškai, antimikrobiškai, turi sutraukiamąjį poveikį (astringentas), atitolina senėjimo procesą, atlieka apsauginę funkciją nuo saulės (sudėtyje yra medžiagų, sugeriančių UVB spinduliuotę), taip pat reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją. Citrinų rūgštis mažiną pigmentacijas, sutraukia poras, valo inkštirus, reguliuoja odos pH.

Procedūra rekomenduojama: esant cistiniams, mazginiams spuogams, randams po aknės, melasmai, lentigo dėmėms.

Procedūros tikslas: negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas), aknės, cistinių spuogų pašalinimas, randų mažinimas, pigmentacijos mažinimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepama  rūgštinio pilingo sluoksnis. Vienos procedūros metu gali būti tepami 1-3 sluoksniai (kuo daugiau sluoksnių, tuo stipresnis bus pilingo efektas).
- Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas mėnesį. Rekomenduojamas 3-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas esant hiperpigmentacijai, melasmai

Procedūra atliekama su Sesderma Melaspeel linijos rūgštiniais pilingais. Visi Melaspeel pilingai buvo sukurti remiantis Jessner tirpalo formule. Jie yra sukurti hidroalkoholio ir hidroksi rūgščių mišinio pagrindu (pieno, citrinų ir salicilo rūgštys). Šios linijos rūgštys papildomai savo sudėtyje turi melanocitų veiklą reguliuojančios kojo rūgšties, odą atnaujinančio rezorcinolio bei odą balinančio hidrokinono.

Procedūra rekomenduojama: esant stipriai pigmentacijai, randams ir dėmėms po aknės.

Procedūros tikslas: negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas), pigmentacijos mažinimas, randų mažinimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija.

Procedūros  metu  atliekama:

- Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Kelioms minutėms užtepama  rūgštinio pilingo sluoksnis. Vienos procedūros metu tepami 2-4 sluoksniai (kuo daugiau sluoksnių, tuo stipresnis bus pilingo efektas).
- Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas mėnesį. Rekomenduojamas 3-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


Cheminis odos šveitimas jautriai odai esant aknei, pigmentacijai ar brandžiai odai

Procedūra atliekama su Sesderma Mandelac rūgštiniu pilingu. Mandelac yra pilingų linija su migdoline rūgštimi, rekomenduojama odai, kuri sunkiai toleruoja kitas alfa- hidroksi rūgštis (AHA). Migdolinė rūgštis hidrolizės būdu išgaunama iš karčiųjų migdolų ekstrakto. Dažniausiai naudojama gydant fotosenėjimą, netolygias pigmentacijas, uždegiminę aknę, naudojama paruošiant odą prieš ir po lazerio procedūrų. Ši rūgštis ypač tinka jautriai odai. Didelės molekulinės masės migdolinė rūgštis raginiame odos sluoksnyje skverbiasi lėtai, nesukeldama jokio dirginimo. Melasma, použdegiminės hiperpigmentacijos ir lentigo dėmės gali būti sekmingai veikiamos migdoline rūgštimi. Daugumoje atveju, melasmos požymiai pagerėja 50% po vieno mėnesio gydymo migdoline rūgštimi. Chemiškai migdolinės rūgšties molekulės sudėtis panaši į plataus veikimo spektro antibiotikų molekulių sudėtį. Patekusi į plaukų folikulą, mažina riebalinių liaukų sekreciją ir mažina P. acnes bakterijų skaičių bei gerina odos išvaizdą po uždegiminių pustulių, komedonų, aknės, folikulitų ir rožinės.

Procedūra rekomenduojama: esant jautriai odai, fotosenėjimui, brandžiai odai, aknei kai oda jautri, esant pigmentacijoms.

Procedūros tikslas: odos tono lyginimas, pigmentacijų mažinimas, riebalinių liaukų veiklos reguliavimas, ląstelių atsinaujinimas, regeneracija.

Procedūros  metu  atliekama:

-Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.

- Įmasažuojamas migdolinis rūgštinis pilingas (pagal poreikį dedamas švytėjimo suteikiantis ar antioksidacinis priedas).
- Rūgštis nuvaloma ir tepama ampulė su vitaminu C arba stangrinamoji ampulė atsižvelgiant į kliento odos būklę.
- Procedūra užbaigiama kremu pagal kliento odos tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kas 14 dienų. Rekomenduojamas 4-6 procedūrų kursas.

Procedūros kaina: 55 Eur, 1 val.

Registracija


*Išlaidas už šias procedūras Jums kompensuoja "Lietuvo draudimas".