Rūgštinės procedūros su "IMAGE" kosmetika

Amerikiečių "IMAGE" odos priežiūros prekinis ženklas yra vienas sparčiausiai augančių pasaulyje. Profesionalūs ir namų linijos produktai pasižymi ypatingais ingredientais ir naujomis išrastomis formulėmis, kurios sprendžia įvairias odos problemas.

Retinolis, kaip jokia kita medžiaga, stipriai stimuliuoja kolageno gamybą. Vaisių rūgštys pašalina perteklinį suragėjusių ląstelių sluoksnį, dėl šios priežasties pastebimai kartu sumažėja ir veido raukšlelės. Ypatingų raugerškio galių dėka oda atrodo skaistesnė ir gyvybingesnė. Nuo senovės laikų gervuogės yra žinomos kaip puikus antioksidantas. Žaliosios arbatos ekstraktas skatina ląstelių atsinaujinimą. Alavijas stiprina ląstelių sieneles. Ir daug daug kitų naudingų odai medžiagų, kurios yra veikliųjų medžiagų sudėtyje. 

Namų linijos produktus galima įsigyti tik geriausiuose SPA, grožio ir medicininės estetikos centruose pasaulyje.

Drėkinamoji skaistinamoji procedūra su hialurono rūgštimi

Procedūros metu yra naudojama kosmetika su gryna hialurono rūgštimi, kuri yra ypatingai svarbi odos drėgmei ir aktyviai fibroblastų veiklai palaikyti. Oda intensyviai sudrėkinama tiek paviršiniuose, tiek giluminiuose sluoksniuose. Pašalinami nešvarumai ir negyvos ląstelės, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, oda tampa šilkinė.

Procedūros metu taip pat atliekamas pečių juostos ir rankų masažas.

Rekomenduojama visų tipų odai, kuriai reikia intensyvaus poveikio procedūros ir akivaizdaus rezultato. Geriausias rezultatas yra pasiekiamas atliekant 6 procedūras kas dvi savaites.

Procedūros kaina: 50 Eur, 1 val. 

Registracija


Skaistinamoji jauninanti procedūra su vitaminu C

Oda akimirksniu sudrėkinama, ima švytėti, lyginamos raukšlelės, kovojama su odos senėjimo požymiais. Vitaminas C skatina kolageno sintezę, gerinamas melanocitų (pigmento generatorių) funkcionavimas, mažina pigmentaciją.

Procedūros metu taip pat atliekamas pečių juostos ir rankų masažas.

Rekomenduojama odai, turinčiai pigmentinių dėmių, raukšlelių, praradusiai skaistumą, išsausėjusiai ir dehidratuotai, kuriai reikia intensyvaus poveikio procedūros ir akivaizdaus rezultato. Geriausias rezultatas yra pasiekiamas atliekant 6 procedūras kas dvi savaites.

Procedūros kaina: 50 Eur, 1 val.

Registracija


Raukšles mažinanti ir stangrinanti procedūra 

Veikliųjų medžiagų prisotintas kokteilis susideda iš stiprios koncentracijos vitamino C, hialurono rūgšties, pagamintos naudojant aukštąsias technologijas. Ši procedūra odai akimirksniu suteikia švytėjimo, mažina raukšles, gerina odos elastingumą ir grąžina odai jaunatvišką išvaizdą.

Procedūros metu taip pat atliekamas pečių juostos ir rankų masažas.

Rekomenduojama odai, turinčiai raukšlių, praradusiai skaistumą, išsausėjusiai ir dehidratuotai odai, kuriai reikia intensyvaus poveikio procedūros ir akivaizdaus rezultato. Geriausias rezultatas yra pasiekiamas atliekant 6 procedūras kas dvi savaites.

Procedūros kaina: 50 Eur, 1 val.

Registracija