Procedūra, atliekama „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu

Jauninamoji veido procedūra, atliekama „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu

„Beauty Peak“ grožio namai pristato analogų pasaulyje ir Lietuvoje neturinčią žinomą prancūzų kompaniją „LPG Systems“ – tai grožiui skirtos inovacijos, jungiančios naujausias technologijas ir aukščiausią meistriškumą. „LPG Systems“ technologijos efektyvumas pagrįstas daugiau kaip šimtu mokslinių tyrimų. Tai išskirtinis ir precedento neturintis atvejis, kai kompanija taip preciziškai rūpinasi savo reputacija ir visus rezultatus grindžia moksliniais tyrimais.

Endermologinio stangrinimo (endermolifting) veido procedūros, atliekamos aparatu „LPG Cellu M6 Integral“, natūralus ir veiksmingas būdas atrodyti jauniau, turėti glotnią ir stangrią odą.

ENDERMOLOGINIS STANGRINIMAS (ENDERMOLIFTING) – veido odai jaunatvišką spindesį ir stangrumą dovanojanti procedūra. Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje naudojamas būdas, kuris, kaip rodo moksliniai tyrimai, užtikrina, kad po procedūrų, atliekamų aparatu „LPG Cellu M6 Integral“, net 80 % suaktyvės natūrali hialurono rūgšties ir elastino sintezė. Prietaiso galvutės ir specialisto atliekami judesiai suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus.

Atlikus 6 ir daugiau procedūrų pasiekiami rezultatai:

  • hialurono rūgštis + 80 %;
  • natūralus elastinas + 46 %;
  • švytėjimas + 98 %;
  • išlyginamos raukšlės + 21 %;
  • stangri oda + 23 %.

Procedūros kaina: 30 Eur, su kauke – 40 Eur. 

6 kartai – 155 Eur.

Registracija


Atlikus procedūrą „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu, ultragarsu gilieji veido odos sluoksniai prisotinami aktyviųjų medžiagų – tai mezoterapija be adatų naudojant ultragarso aparatą, dar vadinama sonoforeze.

Ši procedūra yra visiškai neskausminga, saugi ir neįtikėtinai veiksminga. Ji ypač rekomenduojama brandžiai, pavargusiai, papilkėjusiai, neigiamo aplinkos poveikio pažeistai ir išsausėjusiai arba aknės (spuogų) pažeistai odai. Po procedūros jūsų oda taps pastebimai elastingesnė, stangresnė, išsilygins negilios raukšlelės, nuovargio žymės bus panaikintos arba sumažės odos dirglumas.

Ultragarso procedūra netraumuoja odos, ji po procedūros neparausta, susitraukia poros, odos reljefas tampa lygesnis.

Procedūra tinka įvairaus amžiaus žmonėms, vyrams ir moterims, turintiems bet kurio tipo odą. Mezoterapija (sonoforezė) taikoma iš karto 3 – veido, kaklo ir paakių – zonoms.

Procedūros kaina: 60 Eur.

Registracija


Video

https://www.youtube.com/watch?v=83eS5UjHYp8