Metaterapija

Alternatyva veido patempimui - naujas blyksnis grožio industrijoje META terapija

Štai ką pasakoja apie META terapijos privalumus šį metodą išbandžiusi Vilniaus lazerinės dermatologijos centro gydytoja dermatovenerologė dr.Eglė Aukštuolienė:

„Kartais META terapija gali būti plastinės chirurgijos alternatyva, ypač kai klientai ieško natūralių metodų. Kad ji veiksminga, akivaizdu – klientės ne tik grįžta, bet ir atsiveda savo mamas, drauges, seseris. Ir netgi savo vyrus! Ši procedūra maloni tarsi veido masažas, o, svarbiausia, – iš karto galima grįžti į darbą, nes nelieka jokių žymių. Svarbu ir tai, kad META terapija kovoja ne tik su senėjimo pasekmėmis – raukšlėmis, suglebusia oda, bet ir su priežastimis – maistingųjų medžiagų trūkumu, sutrikusia kolageno ir elastino gamyba".

Veido patempimo alternatyva

Kova su senėjimu – naujas blyksnis grožio industrijoje.

Metaterapija – tai medicininė ir estetinė audinių aktyvavimo terapija (Medical & Esthetical Tissue Activation). Tai moderni grožio industrijos inovacija, odos jauninamoji (rejuvenizacijos) procedūra, skirta odai drėkinti ir atkurti, kovoti su jos senėjimu. Metaterapija yra 100 % natūrali odos procedūra, kai nenaudojama jokių injekcijų.

Kaip metaterapija veikia?

Naudojant įrenginį „Dermatude Meta-Ject FX 50“ ir rankinį valdiklį su itin plonų adatėlių moduliu, odoje padaroma mikroperforacijų. Oda į mikroperforacijas reaguoja kaip į pažeidimą ir aktyvuoją natūralų odos atkūrimo procesą. To pasekmė – stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba. Procedūros metu oda taip pat prisotinama aktyvių veikliųjų medžiagų, kurios veikia labai tiksliai, specifiškai, atitinka odos tipą ir procedūros pobūdį.

 

Metaterapija - visiškai saugi procedūra

Metaterapija yra saugiausias ir natūraliausias iš visų invazinių metodų, kovojant su odos senėjimu. Pažangus skaitmeninis įrenginys su precizišku valdikliu garantuoja optimalius rezultatus – be rizikos pažeisti odą ar rastis randėjimui. Lyderiaujantys pasaulio dermatologai pripažįsta, kad metaterapija yra saugus ir efektyvus būdas atrodyti jauniau.

Metaterapijos privalumai

 • Neskausminga ir trumpa procedūra.
 • Greitai matomi rezultatai.
 • Per sekundę yra atliekama iki 2000 perforacijų.
 • Į odą patenka maksimaliai veikliųjų medžiagų.
 • Nereikia anestezijos.
 • Odos atsinaujinimo procesai prasideda iš karto po procedūros.
 • Po procedūros galima užsiimti įprasta veikla.
 • Naudoti makiažą galima kitą dieną po procedūros.

Kam skirta metaterapija?

Jūs galite pasirinkti viso veido odos būklės gerinimo ir kovos su senėjimu procedūrą, kaklo ir (arba) dekoltė zonos, taip pat konkrečioms raukšlėms ar tam tikroms zonoms skirtas procedūras:

 • kaktos raukšlėms;
 • žąsies kojelei;
 • odos struktūrai gerinti;
 • poroms sutraukti;
 • odai patempti;
 • dekoltė;
 • mimikos raukšlėms;
 • maišeliams po akimis;
 • nuo senėjimo;
 • raukšlėms aplink lūpas;
 • kaklui.

Kokios veikliosios medžiagos patenka į odą?

Veikliosios medžiagos - serumai. Juose esančios veikliosios medžiagos procedūros metu patenka į gilesnį odos sluoksnį. Serumai tiesiogiai pasiekia gyvąsias ląsteles taip leisdamos aktyviosioms medžiagoms stimuliuoti ląstelių regeneraciją. Kolagenas  - pagrindinė gražios, sveikos odos sudedamoji dalis. Nors mūsų odoje kolagenas sintetinamas natūraliai, su amžiumi jo gamyba lėtėja ir odos būklė prastėja. Vienas geriausių būdų skatinti kolageno gamybą odoje  yra mikroadatinė terapija. Naudojant šią technologiją, odoje yra padaromi mikrokanalėliai, kurių atsiradimas aktyvuoja natūralius odos pažeidimų atstatymo mechanizmus - stimuliuojama kolageno bei kitų medžiagų, reikalingų odos regeneracijai, gamyba. Ši technologija taip pat yra saugesnė ir mažiau skausminga  alternatyva tradicinei mezoterapijai.

Šį metodą derinant  su "SESDERMA" augimo faktoriais pasiekiame dar geresnių rezultatų. Augimo faktoriai - tai baltymai, natūraliai randami žmogaus organizme. Kaip žinoma, bėgant metams augimo faktorių koncentracija organizme mažėja. To pasekoje blogėja odos stuktūra, funkcionavimas. Augimo faktoriai yra atsakingi už audinių atsinaujinimą, gyjimą, skatina kolageno bei elastino skaidulų formavimasi. Apibendrinant, galima teigti, kad vaidina labai svarbų vaidmenį išlaikant sveiką odos būklę ir stabdant odos senėjimą.

 "SESDERMA" augimo faktoriai yra augalinės kilmės, išgaunami biotechnologijų dėka iš artimo tabakui augalo Nicotiana benthamiana.

"SESDERMA" AUGIMO FAKTORIAI:

 • Išgaunami biotechnologijų pagalba
 • Be endotoksinų ir antibiotikų
 • 100% veiksmingi net ir mažomis koncentracijomis
 • Aukšto išgryninimo laipsnis (95%)
 • Patalpinti liposomose

Veido odos priežiūra atlikus metaterapijos procedūrą

Kad būtų pasiektas optimalus procedūros rezultatas ir metaterapijos efektas būtų ilgalaikis, namuose rekomenduojama naudoti „SESDERMA“ veido odos priežiūros priemones. 

Metaterapija palyginti su kitais invaziniais metodais

Kuo skiriasi metaterapija ir procedūra adatiniu voleliu?

Adatinis volelis – tai cilindras su adatėlėmis, kuris yra ridenamas po odos paviršių. Veidas nėra plokščia lyguma, jis turi apvalių ir išlinkų sričių. Todėl ne visos volelio adatėlės įsiskverbia į odą vienodai giliai. Svarbu suprasti, kaip stipriai volelis yra spaudžiamas. Kai spaudimas yra per didelis, adatėlės įsiskverbia per giliai, dėl to gali būti sužaloti audiniai ir sukietėti oda. Jeigu spaudimas būtų per mažas, injekcijos nebūtų pakankamai gilios, kad procedūra būtų tikrai veiksminga. Adatiniu voleliu atliekama daug mažiau mikrodūrių, nes jo adatėlių skaičius ribotas ir juo neįmanoma pasiekti konkrečių reikiamų raukšlių.

Kodėl verta rinktis metaterapiją, o ne procedūrą, atliekamą adatiniu voleliu?

Metaterapijos privalumas – suaktyvinami ne tik ląstelių regeneraciniai procesai, bet ir procedūros metu į jas įskverbiamos veikliosios medžiagos prieš odai užsiveriant. Metaterapijos procedūra yra daug tikslesnė ir preciziškesnė. Mikrodūriai užtikrina tikslią gylio ir atstumo atitiktį, yra daug tankesni. Atliekant procedūrą į odą įterpiamos veikliosios medžiagos. Metaterapija, naudojantis specialiais moduliais, leidžia atlikti procedūras, skirtas konkrečioms raukšlėms mažinti.

Kuo skiriasi mezoterapija ir metaterapija?

Giliosios odos procedūros yra daug efektyvesnės, pasiekiami daug geresni rezultatai nei atliekant paviršines procedūras. Mezoterapija neaktyvuoja natūralios odos regeneracijos. Su vieno smaigalio adata dirbama tik labai mažame odos plotelyje dūrio vietoje, todėl sunku apimti visą odą. Taip pat praktiškai neįmanoma kontroliuoti adatos įsiskverbimo gylio ir tankio. Mezoterapija taip pat nepakankamai suaktyvina ir kolageno bei elastino gamybą.

Kodėl verta rinktis metaterapiją, o ne mezoterapiją?

Metaterapija priklauso giliųjų procedūrų kategorijai, ji susieja visus skirtingų procedūrų teikiamus privalumus. Vienas iš metaterapijos privalumų – veikliųjų medžiagų poveikio ir natūralaus odos ląstelių atsinaujinimo dermė. Visa oda yra visiškai neskausmingai veikiama aštuoniolikos mikroadatėlių, suleidžiamų į odą dideliu greičiu, atliekančių apie 2000 perforacijų per sekundę. Taigi joks odos plotas nėra paliekamas nepaliestas. Dėl labai tiksliai reguliuojamo dūrių gylio metaterapija visuomet pasiekia reikiamus odos ląstelių sluoksnius.

Kuo skiriasi metaterapija ir mikrodūriai (mikroinjekcijos)?

Siekiant optimalaus procedūros rezultato, būtina, kad adatų injekcijų prietaisas turėtų motorą. Mikroinjekcijų pieštukas turi analoginį motorą. Tačiau jis neturi reguliatoriaus, kuris koreguotų adatų poveikio dažnį, veikiamą odos pasipriešinimo, todėl oda perforuojama netolygiai. Labai svarbus ir mikrodūrių tankis. Mikrodūrių adatėlių antgaliuose yra mažiau adatėlių, todėl perforacijų tankis yra mažesnis. Adatėlių įrenginys taip pat neturi nukrypimų kontrolės įtaiso, o tai sukelia svyravimų, ir adatos net gali sulinkti, rimtai sužalodamos odą. Dėl šios priežasties atliekamos perforacijos yra labai netikslios.

Kodėl toks svarbus tinkamas adatėlių ilgis?

Daugumos mikrodūrių technologijų, taikomų brandžios odos procedūroms, naudojamos adatėlės yra per ilgos, kad įsiskverbtų į gilesnį odos sluoksnį. Taigi gali kilti pavojus sužaloti poodinį sluoksnį. Tai būtų panašu į randų susidarymo procesą esant antrojo laipsnio odos nudegimams. Tuomet oda praranda lankstumą, elastingumą ir sukietėja. Optimaliam efektui pasiekti labai svarbus tinkamas adatėlių ilgis. Atliekant metaterapiją perforuojamas pagrindinis ląstelių sluoksnis, kuriam suaktyvėjus pagerėja kolageno bei elastino gamyba, ir tai nekelia jokios poodinių randelių radimosi rizikos. Todėl metaterapija yra daug efektyvesnė ir saugesnė nei kitos mitėtosios procedūros. Atliekant šią procedūrą pakartotinai taip pat nebūna jokio trumpalaikio ar ilgalaikio nepageidaujamo efekto.


PROCEDŪRA SU AUGIMO FAKTORIAIS BRANDŽIAI ODAI

Procedūra atliekama maišant keletą kokteilių su skirtingais augimo faktoriais bei kitomis veikliosiomis medžiagomis. TGF-B2 (transformuojantis augimo faktorius) stiprina dermio-epidermio jungtis padidindamas fibronektino sintezę, didina epidermio sluoksnį, veikia randus. EGF (epidermio augimo faktorius) yra svarbus ląstelės augimo ir regeneracijos procese. EGF skatina mikro kraujagyslių tinklo atsinaujinimą, pagreitina odos regeneraciją ir epitelizaciją, skatina kolageno gamybą, apsaugo nuo fotosenėjimo bei sumažina mimikos ir gilias raukšles. HGH (žmogaus augimo hormonas)  stimuliuoja kolageno, fibronektino ir elastino sintezę, slopina melanino susidarymą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis atlieka gilaus drėkinimo funkciją. Cinkas tai mikroelementas, kuris veikia kaip antioksidantas, skatina žaizdų gijimą, stimuliuoja kolageno sintezę. Varis dalyvauja kolageno sintezėje, pigmento melanino, lemiančio odos pigmentaciją,  sintezėje, laikomas stipriu antioksidantu, apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimo laisvaisiais radikalais. Pantenolis  turi raminančių, tonizuojančių, drėkinančių savybių.

Procedūra rekomenduojama:

 • Esant brandžiai odai.
 • Esant suglebusiai odai.
 • Esant fotosenėjimui.
 • Esant hiperpigmentacijai.

Procedūros metu atliekama:

 • Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.
 • Odos dezinfekavimas.
 • Sumaišomi kokteiliai su skirtingais augimo faktoriais ir užtepami ant odos.
 • Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį arba kartą kas dvi savaites. Rekomenduojama 4-6 procedūrų kursas. Norint pradėti naują kursą, rekomenduojama 2 mėnesių pertrauka.

Procedūros kaina:

Veido ir kaklo zonose 85 Eur, paakių zonos - 50 Eur, krūtinės zonos – 20 Eur. 

Procedūros kaina su pilingu:

Veido ir kaklo zonose 95 Eur, krūtinės zonos – 30 Eur.

Papildomai "SESDERMA" kosmetikos "Folded mask" kaukė - 20 Eur.

Registracija


PROCEDŪRA SU AUGIMO FAKTORIAIS ESANT RANDAMS

Procedūra atliekama maišant keletą kokteilių su skirtingais augimo faktoriais bei kitomis veikliosiomis medžiagomis, kurios skatina kolageno gamybą bei intensyvią odos regeneraciją.  Procedūros metu į gilesnius odos sluoksnius  per mikrokanalėlius įvedami augimo faktoriai: TGF-B3 augimo faktorius skatina šviežių ar negijančių randų gijimą bei mažina įsisenėjusius randus.   TGF-B2 (transformuojantis augimo faktorius) stiprina dermio-epidermio jungtis padidindamas fibronektino sintezę, didina epidermio sluoksnį, veikia randus. EGF (epidermio augimo faktorius) yra svarbus ląstelės augimo ir regeneracijos procese. EGF skatina mikro kraujagyslių tinklo atsinaujinimą, pagreitina odos regeneraciją ir epitelizaciją, skatina kolageno gamybą, apsaugo nuo fotosenėjimo bei sumažina mimikos ir gilias raukšles. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis atlieka gilaus drėkinimo funkciją. Cinkas tai mikroelementas, kuris veikia kaip antioksidantas, skatina žaizdų gijimą, stimuliuoja kolageno sintezę. Varis dalyvauja kolageno sintezėje, pigmento melanino, lemiančio odos pigmentaciją,  sintezėje, laikomas stipriu antioksidantu, apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimo laisvaisiais radikalais. Pantenolis  turi raminančių, tonizuojančių, drėkinančių savybių. Organinis silicis padeda odai greičiau atsistatyti ir regeneruotis. Vitaminas C ir kvercetinas – antioksidantai, apsaugantys odą nuo žalingo aplinkos poveikio, skaistina ir skatina gijimo procesus.

Procedūra rekomenduojama:

 • Esant randams.
 • Esant randams po aknės.
 • Esant randams kūno plotuose (pvz. nugara).

Procedūros metu atliekama:

 • Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.
 • Odos dezinfekavimas.
 • Sumaišomi kokteiliai su skirtingais augimo faktoriais ir užtepami ant odos.
 • Naudojant mikroadatinį aparatą odoje padaromi mikrokanalėliai taip leidžiant medžiagoms giliau prasiskverbti į odą.
 • Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį arba kartą kas dvi savaites. Rekomenduojama 4-6 procedūrų kursas. Norint pradėti naują kursą, rekomenduojama 2 mėnesių pertrauka.

Procedūros kaina

Veido ir kaklo zonose 85 Eur, paakių zonos - 50 Eur, krūtinės zonos – 20 Eur.

Procedūros kaina su pilingu:

Veido ir kaklo zonose 95 Eur, krūtinės zonos – 30 Eur.

Papildomai "SESDERMA" kosmetikos "Folded mask"  kaukė - 20 Eur.

Registracija


PROCEDŪRA SU AUGIMO FAKTORIAIS ESANT PIGMENTACIJAI

Procedūra atliekama maišant keletą kokteilių su skirtingais augimo faktoriais bei kitomis veikliosiomis medžiagomis, kurios skatina kolageno gamybą bei intensyvią odos regeneraciją.  Procedūros metu į gilesnius odos sluoksnius  per mikrokanalėlius įvedami augimo faktoriai: HGH (žmogaus augimo hormonas)  stimuliuoja kolageno, fibronektino ir elastino sintezę, slopina melanino, lemiančio pigmentaciją, susidarymą. EGF (epidermio augimo faktorius) yra svarbus ląstelės augimo ir regeneracijos procese. EGF skatina mikro kraujagyslių tinklo atsinaujinimą, pagreitina odos regeneraciją ir epitelizaciją, skatina kolageno gamybą, apsaugo nuo fotosenėjimo bei sumažina mimikos ir gilias raukšles. Azelaino rūgštis, retinolis, butilrezorcinolis, askorbilgliukozidas ir saldymedžio ekstraktas veikia depigmentuojančiai, kontroliuoja melanino gamybą bei skaistina odą. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis atlieka gilaus drėkinimo funkciją. Cinkas tai mikroelementas, kuris veikia kaip antioksidantas, skatina žaizdų gijimą, stimuliuoja kolageno sintezę. Varis dalyvauja kolageno sintezėje, pigmento melanino, lemiančio odos pigmentaciją,  sintezėje, laikomas stipriu antioksidantu, apsaugo ląstelių membranas nuo pažeidimo laisvaisiais radikalais. Pantenolis  turi raminančių, tonizuojančių, drėkinančių savybių. Organinis silicis padeda odai greičiau atsistatyti ir regeneruotis. Vitaminas C ir kvercetinas – antioksidantai, apsaugantys odą nuo žalingo aplinkos poveikio, skaistina ir skatina gijimo procesus.

Procedūra rekomenduojama:

 • Esant pigmentacijai.
 • Esant odos atspalvio netolygumui.

Procedūros metu atliekama:

 • Demakiažas - pašalinami makiažo likučiai, nešvarumai ir riebalų perteklius nuo odos.
 • Odos dezinfekavimas.
 • Sumaišomi kokteiliai su skirtingais augimo faktoriais ir užtepami ant odos.
 • Naudojant mikroadatinį aparatą odoje padaromi mikrokanalėliai taip leidžiant medžiagoms giliau prasiskverbti į odą.
 • Pabaigoje tepamas kremas su retinoliu arba glikolio rūgštimi, atsižvelgiant į kliento odos  tipą.

Procedūrų kursas:

Rekomenduojama atlikti kartą per mėnesį arba kartą kas dvi savaites. Rekomenduojama 4-6 procedūrų kursas. Norint pradėti naują kursą, rekomenduojame 2 mėnesių pertrauka.

Procedūros kaina

Veido ir kaklo zonose 85 Eur, paakių zonos - 50 Eur, krūtinės zonos – 20 Eur.

Procedūros kaina su pilingu:

Veido ir kaklo zonose 95 Eur, krūtinės zonos – 30 Eur.

Papildomai "SESDERMA" kosmetikos "Folded mask" kaukė - 20 Eur.

Registracija


Video apie metaterapiją