Krioterapija

Mezoterapija, nenaudojant adatų

Puiki alternatyva invazinėms kosmetologinėms procedūroms – Krioterapija, terapiju šalčiu. Remiantis atliktais medicininiais tyrimais, “Filorga” sukurtas “Cryolift” metodas yra puiki kokybiškų produktų ir Krioterapijos simbiozė dar geresniems rezultatams pasiekti. „Cryolift III“ prietaisas šaldo odą (iki -18 °C), tuo pačiu nesukeldamas jokio diskomforto. Įspūdingai išlyginama ir patempiama oda, atkuriamas odos spindesys, pašalinami nuovargio ženklai.

Krioterapijos tyrimai parodė, kad laukiamą gydomąjį poveikį galima gauti tik tada, kai temperatūra yra labai staigiai sumažinama, t.y. kai oda veikiama terminio šoko. Ši koncepcija sukėlė susidomėjimą stabilaus elektroninio aušinimo reiškiniu, kuris vadinamas Peltier (Peltjė) efektu. Jis leidžia itin preciziškai kontroliuoti pasiektos temperatūros stabilumą ir veikimo gylį. Šaltis veikia ne tik paviršiniuose odos sluoksniuose, bet skverbiasi ir į giliuosius. Jo poveikis yra trejopas: odos nujautrinimas, dermokrioforezė ir odos aprūpinimas deguonimi (oksigenacija).

Kas yra Krioplastika?

Krioplastika - tai fizioterapinis odos senėjimo požymių korekcijos metodas, gerinantis odos pralaidumą ir užtikrinantis veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius panaudojant šaltį.

Toks Krioterapijos metodas yra specialiai pritaikytas naudoti estetinėje medicinoje. Ji pasižymi dvejomis specifinėmis savybėmis:

 • Kontroliuojamas odos šaldymas.
 • Veikiamos zonos pasirinkimas (Krioplastiką pasirinktinai galima taikyti tiek vietiškai, tiek platesnėse srityse).

Kaip Krioplastika veikia?

Cryolift III aparatas šaldo odą (iki -18°C),  tuo pačiu nesukeldamas jokio diskomforto dėka jau minėto Peltjė efekto. Iš karto matomas veido patempimas ir išryškėję veido bruožai. Procedūros metu vyksta kontroliuojamas kraujagyslių išsiplėtimo ir susiaurėjimo ciklas, kurio dėka: 

 • Padidėja odos pralaidumas, jos gebėjimas pasisavinti medžiagas.
 • Suaktyvinama mikrocirkuliacija odos audiniuose.
 • Užtikrinamas veikliųjų medžiagų įsiskverbimas į gilesnius odos sluoksnius.
 • Pagerėja medžiagų apykaita.

Biostimuliacijos šalčiu su “CRYOLIFT III” metu į odą įvedamos tik kruopščiai atrinktos, biologiškai suderinamos veikliosios medžiagos gelių pavidalu, kuriuos sukūrė Laboratoires FILORGA. Biologiškai aktyvūs kokteiliai užtikrina ypatingą jauninatį poveikį: odos patempimą, odos regeneraciją ir gilų drėkinimą. Gelių formulė visiškai atkartoja odos ląstelės komponentų sudėtį - juose yra kolageno, elastino, regeneraciją skatinančių veikliųjų medžiagų ir papildomai 12 vitaminų.

Kodėl rinktis Krioterapiją?

 • Akivaizdus efektas jau po pirmos procedūros: išlyginama ir patempiama oda, išryškėja veido bruožai, ovalas, atkuriamas odos spindesys, pašalinami nuovargio ženklai, atstatomas drėgmės balansas.
 • Puikus pasirinkimas norintiems itin greito efekto, skubantiems į renginį ar besiruošiantiems svarbioms gyvenimo šventėms.
 • Saugi procedūra – galima ją atlikti ir nėštumo, žindymo metu ir tada, kai kitos fizioterapinės procedūros yra draudžiamos.
 • Tinka tiems, kurie nemėgsta adatinės (invazinės) mezoterapijos.
 • Tinka ir vyrams.
 • Procedūra gali būti atliekama aktyviuoju saulės periodu.
 • Jokio diskomforto, jokio po-procedūrinio laikotarpio.
 • Galimybė pasiekti mezoterapijos programos rezultatų nenaudojant adatų.

Kaip dažnai yra atliekamos veido procedūros?

Po vieną procedūrą kas savaitę pirmas penkias - šešias savaites. Kai yra pasiekiamas pageidaujamas rezultatas reikalinga atlikti palaikomąsias procedūras.

Procedūros kaina: veido, kaklo ir dekolte zonose su kauke 70 Eur.     

Krioterapija veido, kaklo ir dekolte zonose  atliekant veido valymą rūgštimis su “Filorga” kosmetika  90 Eur.

Registracija

Įsigijus iš karto 6-ias Krioterapijos procedūras, suteikiame Jums 10% nuolaidą.

Visą birželio mėnesį puikus pasiūlymas Jums: veido odos valymas pagal Jūsų veido odos tipą ir KRIOTERAPIJA su 20 proc. nuolaida.


Jauninanti šviesos terapija

Šviesa, dėl jos stimuliuojamųjų ir regeneruojamųjų savybių, tyrinėjama ir naudojama jau daugelį metų. Šviesos terapija (fototerapija) yra efektyvi odos priežiūros terapija. Dar NASA atrado, kad LED technologijos greitina žaizdų gijimą žmonėms, esantiems neįprastose sąlygose (pavyzdžiui, orbitose esantiems astronautams, ar povandeninių laivų įgulos nariams). Šiais laikais vis populiarėja šviesos terapijos naudojimas odos būklei gerinti. Dermatologai ir kiti estetinės medicinos specialistai naudoja šią terapija odos senėjimo ir aknės problemų sprendimui.

Kaip šviesa veikia?

Fototerapija aktyvina odos ląstelių funkcijas  siauro ir intensyvaus šviesos spektro pagalba. Ji veikia panašiai kaip  fotosintezė,  kurios metu  augalas sugeria  saulės šviesą ir paverčia ją į maisto energiją. Šviesos terapija sėkmingai naudojama skatinant kolageno sintezę, lyginant raukšles,  mažinant pigmentines dėmes.

Šviesa:

Stimuliuoja mitochondrijų veiklą fibroblastuose. Mitochondrijos yra pagrindinės ląstelės energijos gamintojos.  Metabolizmo metu organinės molekulės (gliukozė) sintetinamos į ATP, kuri yra pagrindinis ląstelės energijos šaltinis.
Inaktyvuoja kolagenazę – fermentą, kuris ardo kolageno skaidulas.

Rezultatas:

 • Padidėjęs fibroblastų skaičius, storesnės kolageno skaidulos ir taisyklingas jų išsidėstymas.
 • Padidėjusi kolageno ir elastino skaidulų gamyba.

Procedūros kaina:  20 Eur.

Registracija