KOBIDO veido masažas

Kas tai yra Kobido masažas?

Tai yra vienas žinomiausių japoniškų masažų, kai dar 1472 metais Japonijoje būdavo atliekamas imperatoriškos šeimos atstovams. Jo poveikis yra labai gilus ir visapusiškas. Tai yra rafinuotas ritualas, kurio metu yra sujungiamas kūnas, siela ir dvasia. Masažas padeda atkurti ir atjauninti veido odą ir gilesnius jos audinius. Greitais, smūginiais ir ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama. KOBIDO masažo poveikis yra unikalus tuo, kad jam neprilygsta net chirurginis gydymas.

Kam skirtas Kobido masažas?

Vyrams ir moterims, kurie:

  • siekia sustiprinti veido raumenis ir išryškinti veido kontūrą;
  • nori odai suteikti stangrumo greitai netekus svorio;
  • patyrusiems stresą skaistinti ir panaikinti veido odos papilkėjimą;
  • po ligos atsiradusiam veido paralyžiui gydyti ar spazmams atpalaiduoti.

Kaip atliekamas Kobido masažas?

Prieš procedūrą yra atliekamas demakiažas.

Masažo metu masažuojami kaklo, veido ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai. Taip yra pagerinami gyvybinės energijos srautai, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, oda atjaunėja. Veido masažo judesiai paprasti, bet labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą. Judesių eiliškumą masažo metu parenka pats masažuotojas, todėl kiekvienas masažas vis kitoks ir kiekvienas masažuotojas procedūrą atlieka skirtingai. Kobido veido masažas yra laikomas vienu veiksmingiausių natūralių metodų, skirtų odos būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti.

Kiek rekomenduojama procedūrų?

Rekomenduojama atlikti 8-10 procedūrų, 2 arba 3 kartus per savaitę.

Rezultatai

Atliekant reguliariai KOBIDO masažą, veido raumenys tampa stangresni ir išryškėja veido kontūrai. Oda tampa gyvybingesnė, skaistesnė, dingsta papilkėjimas ir nuovargio žymės, susinormalizuoja drėgmės balansas.

Procedūros kaina:

1 kartas   1 val. 37 Eur   30 Eur gruodžio 1-31 dienomis

1 kartas   1 val. 30 min. 49 Eur    40 Eur gruodžio 1-31 dienomis

Bioceliuliozinė kaukė 20 Eur esant papildomam poreikiui.

*Įsigijus 6 procedūras ir daugiau, suteikiama 10% nuolaida.

Masažą atlieka kosmetologė Viktorija Osipova http://beautypeak.eu/musu-specialistai/kosmetologe-viktorija