Deimantinė mikrodermabrazija

  • Deimantinė mikrodermabrazija

Deimantinė mikrodermabrazija

Tai kontroliuojamas mechaninis odos  mikrošveitimas, kurio metu yra nušlifuojamos negyvos raginio odos sluoksnio ląstelės. Ši šiuolaikiška technologija šalina suragėjusias odos ląsteles ir šlifuoja epidermį sluoksnis po sluoksnio iki norimo lygio.

Procedūrai atlikti  yra naudojamas aparatas su skirtingo dydžio ir grubumo deimantinėmis galvutėmis, o negyvos ląstelės vakuumo pagalba yra įtraukiamos per angą antgalyje ir nusėda ant specialaus filtro. Deimantinės dermabrazijos metu neišsiskiria dulkės, taigi nėra rizikos, kad jos pasklistų ant odos ar į plaučius.

Atsižvelgiant į kliento odos tipą bei problemą, specialistas individualiai parenka procedūros intensyvumo lygį.

Saikingas epidermio paviršiaus ''šlifavimas'' paskatina greitą ir intensyvų naujų ląstelių atsiradimą, todėl ši procedūra labai tinkama esant:

-raukšlėms;
-randų korekcijai;
-fotosenėjimui;
-hiperpigmentacijai;
-papilkėjusiai odai;
-grubiai odos tekstūrai;
-po aknės likusiems randams;
-seborėjinei keratozei. 

Ši procedūra yra visiškai saugi, nes eksfoliacija vyksta palaipsniui ir tik epidermyje, t.y. išoriniame epidermio sluoksnyje. 

Mikrodermabrazijos procedūros turi šiuos privalumus: procedūra nėra skausminga, po jos klientas gali grįžti prie įprastinio gyvenimo būdo; po procedūros padidinama veikliųjų medžiagų skvarba; padedama pašalinti nepageidaujamas pigmentacijos žymes; atjauninama oda, pagerinamas jos tonas, elastingumas ir raumenų tonusas; suimažinami nedideli ankstyvo senėjimo ženklai, t.y. raukšlės ir smulkios raukšlelės.

Rezultatas po procedūros - lygesnė, skaistesnė ir sveikesnė oda.

Deimantinės dermabrazijos procedūras rekomenduojama atlikti kas 10 – 14 dienų. Rekomenduojamas kursas 6 procedūros.

Procedūros kaina:

55 Eur, 1 val. 20 min. su kremine kauke

75 Eur, 1 val. 20 min. su "Filorga" arba "Sesderma" kosmetikos kauke

Registracija


Deimantinė mikrodermabrazija su ultragarsu

Po deimantinės mikrodermabrazijos procedūros oda ne tik tampa lygesnė, suaktyvinama odos regeneracija, tačiau taip pat padidėja  ir naudojamų veikliųjų medžiagų skvarba. Todėl siūlome deimantinę mikrodermabraziją kombinuoti kartu su aktyviųjų medžiagų įvedimu į odą ultragarso pagalba.

Taikant dviejų aparatinių procedūrų kompleksą, galima greičiau ir efektyviau išspręsti hiperpigmentacijos, fotosenėjimo, raukšlių, po-aknės ir kitas problemas.

Procedūros kaina: 75 Eur, 1 val. 20 min. 

Registracija

Procedūrą atlieka kosmetologė Inesa Čižikienė http://beautypeak.eu/musu-specialistai/kosmetologe-inesa-cizikiene