Kosmetologė Viktorija

Veido ir kūno procedūras atliekanti Viktorija Osipova sako, kad laimingas yra tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė. Savo darbą be galo mylinti Viktorija savo klientes įkvepia būti dar gražesnėmis ir laimingesnėmis.

Viktorija baigė medicinos ir sveikatos studijų krypties higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos koleginių studijų programą. Jai suteiktas grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnis.

Kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimosi seminarai, kursai bei mokymai:

-Teorinis ir praktinis seminaras su ,,PHYTOMER ‘‘ kosmetika, Lietuva.

-"CLNICARE PROFESINIO PASIRENGIMO SERTIFIKATAS", aparatinės kosmetologijos metodai su "Clinicare" kosmetika (deimantinė dermabrazija, kavitacinis pilingas, jonoforezė, ultragarso sonoforezė, raijo dažnių liftingas RF, beadatinė mezoterapija, dermomasažinis vakumas, ultragarsinė lipokavitacija, korundinė mikrodermabrazija, Jeto2 odos atjauninimo procedūra-Oksibrazija), Lietuva.

-"PEVONIA STEM CELLS & LUMABLANC“, Lietuva.

-Teorinis ir praktinis seminaras su "EXUVIANCE/ NEOSTRATA" profesionalia kosmetika. Trenerė Daina Eidukienė, Lietuva.

-Teorinis ir praktinis seminaras su "OXYGEN BOTANICALS" profesionalia kosmetika. Aktyvūs ingredientai kosmetologijoje, peptidai, enzimai kosmetologijoje ir medicinoje". Lektorė: Dr. Irina Ananjeva, Lietuva.

-"DEPILEVE" teorinis ir praktinis seminaras. Depiliacija vašku, Lietuva.

-Teorinis ir praktinis seminaras su "MEDER beauty science" kosmetika. Lektorė: gyd. dermatologė Tiina Orasmae Meder, Lietuva.

-Teorinis ir praktinis seminaras "PRODUCTS & PROFESSIONAL TREATMENTS",  Docteur Renaud, Lietuva.

-Cheminių pilingų "Glykopeel" ir "CRYOLIFT III" technologijų naudojimo estetinėje ir anti-ageing medicinoje terapinės galimybės. "Laboratoires Filorga" produkto vad. A. Krasnevičienė.

-Adatinės mezoterapijos mokymai su ,,Pluryal", "Mesoline"teorinis/praktinis seminaras. Gyd. dermatovenerologė R. Bartusevičienė.

-“LPG” sertifikatas,  “ENDORMOLOGIA- LIPOMASSAGE/ ENDORMOLIFT” metodas, Riga.

-,,KOBIDO“ japoniško masažo mokymai, trenerė Diana Gervienė, Lietuva.

-Teoriniai ir praktiniai kursai  "Dermatude MetaTherapy" Gyd. Eglė Aukštuolienė.