Procedūros su aparatu “LPG Cellu M6 Integral”

Technologijų naujovės ir grožio industrijos meistrų profesionalumas šiandien leidžia puoselėti išvaizdą tuo, kas pasaulyje geriausia ir efektyviausia. Tik pas mus pažangiausias nūdienos metodas – aparatinis masažas, atkuriantis suglebusią odą, koreguojantis kūno netobulumus: mažinantis apimtis ir celiulitą. Tai aparatas "LPG Cellu M6 Integral".

Endermologinis metodas

„LPG Systems“ kompanija 1986 m. sukūrė endermologinį metodą, skirtą terapinei ir regeneracinei medicinai. Vėliau, devintojo dešimtmečio pabaigoje, šis metodas buvo pradėtas aktyviai taikyti ir estetinėje medicinoje, siekiant koreguoti kūno netobulumus: gydyti celiulitą, mažinti kūno apimtis, atkurti suglebusios odos stangrumą.

Nuo tada endermologinis metodas buvo vis labiau tobulinamas, didžiausią dėmesį kreipiant celiulitui gydyti. Už endermologinio metodo išskirtinius rodiklius ir efektyvumą „LPG Systems“ kompanijai vienintelei pasaulyje iš visų estetinės medicinos technologijų buvo suteiktas FDA (JAV) sertifikatas – tai pasaulyje pati griežčiausia sertifikavimo sistema, suteikianti teisę endermologiniu metodu gydyti visų laipsnių celiulitą. LPG technologijos efektyvumas pagrįstas daugiau kaip šimtu mokslinių tyrimų. Tai išskirtinis ir precedento neturintis atvejis, kai kompanija taip preciziškai rūpinasi savo reputacija ir visus rezultatus grindžia moksliniais tyrimais. 

Ir šiandien endermologinis metodas pasaulinėje grožio industrijoje išlieka vienintele technologija, pajėgia sustabdyti natūralius senėjimo procesus ir modeliuoti kūno kontūrus, nepaisant fiziologinio kūno senėjimo.

Endermologinis metodas (Endermologie®) – Lipomasažas (Lipomassage™)  

Su aparatu “LPG Cellu M6 Integral“ yra atliekama lipomasažo procedūra, skirta visoms probleminėms kūno sritims koreguoti. Ji mažina riebalinių ląstelių sankaupas, stimuliuoja limfos cirkuliaciją, spartina kolageno bei elastino gamybą, lieknina ir veiksmingai mažina celiulitą. Su naujuoju aparatu natūralus lipolizės (riebalų skilimo) procesas paspartėja iki 70 procentų. Taigi lipomasažas maksimaliai didina natūralų organizmo riebalų skaidymą, ypač šlaunų srityje, kuri reikalauja išskirtinės priežiūros ir atidumo. 
Aparatu atliekamos procedūros tinka ne tik moterims, bet ir savo išvaizda bei sveikata besirūpinantiems vyrams. Tai natūralus ir veiksmingas būdas atrodyti jauniau.  

  • Moksliškai įrodyti akivaizdūs rezultatai (atliktos 128 mokslinės studijos)
  • Tausoja odos ekologiją
  • Maloni, atpalaiduojanti procedūra
  • Naujas grožį puoselėjantis gyvenimo būdas vyrams ir moterims
  • Mažesnis vandens kaupimasis, pastebimas jau po pirmos procedūros
  • Po 6 procedūrų išlyginamos celiulito duobutės
  • Po 12 procedūrų oda tampa stangresnė, pašalinami sunkiai tirpstantys riebalai (70 proc. daugiau pašalintų riebalų*)

50 tūkst. LPG įrangą turinčių centrų visame pasaulyje (medicinos ir grožio terapijos centrai, grožio institutai, SPA centrai, išskirtiniai LPG endermologijos centrai, fizioterapijos klinikos): www.lpgsystems.com.

Klausimai ir atsakymai apie lieknėjimą

Procedūros kaina:

Celiulito mažinimas, kūno modeliavimas 1 kartas  40 min  46 Eur  

6 kartai  253 Eur       10 kartų  399  Eur     

*Procedūrų metu suteikiame kostiumėlį naudotis nemokamai.

Express celiulito mažinimas, kūno modeliavimas vienai probleminei kūno zonai (šlaunims, sėdmenims arba pilvui)

1 kartas  20 min   25 Eur 

*Procedūrų metu suteikiame kostiumėlį naudotis nemokamai.

Registracija


Atlikus procedūrą kūnui su  “LPG Cellu M6 Integral” gali būti įvedamos biologiškai aktyvios medžiagios (BAM) į gilesnius kūno odos sluoksnius ultragarso pagalba, tai mezoterapija be adatų naudojant ultragarso aparatą.

Procedūros kaina:

Celiulito mažinimas, kūno modeliavimas su BAM įvedimu  1 kartas 1 val 30 min  60 Eur  

6 kartai  330 Eur  

10 kartų  550  Eur  

Express celiulito mažinimas, kūno modeliavimas vienai probleminei kūno zonai (šlaunims, sėdmenims arba pilvui) su BAM įvedimu  30 min  40 Eur

6 kartai  220 Eur  

10 kartų  370  Eur  

 *Procedūrų metu suteikiame kostiumėlį naudotis nemokamai.


Procedūrą atlieka specialistė:

 

Inesa Čižikienė

http://beautypeak.eu/musu-specialistai/kosmetologe-inesa-cizikiene

 

 


Video

 

Registracija