Kūno masažai

KŪNO MASAŽAI

Anticeliulitinis probleminių vietų (sėdmenų, šlaunų, pilvo) masažas

Visą liepos mėnesį ypatingas pasiūlymas Jums: 6-ių procedūrų abonementas anticeliulitiniam probleminių vietų masažui 210 Eur vietoje 270 Eur!

Ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių – šlaunų, sėdmenų ir pilvo – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti.

Masažas atliekamas naudojant gilius masažo judesius, padedančius pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš oragnizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama.

Procedūros kaina:  45 Eur, 1 val.

Registracija


Limfodrenažinis masažas 

Limfodrenažinis masažas (taip pat vadinamas limfos drenažas ar limfos masažas) - tai masažas, skatinantis limfos tekėjimą organizme. Limfodrenažinio masažo metu pašalinamas skysčių perteklius iš organizmo. Su skysčiais pasišalina ir toksinai, tokiu būdu sustiprindami imuninę organizmo sistemą. Pagreitėja medžiagų apykaita ir kraujotaka. Tai ypatingai geras detoksikacijos būdas,  mažinantis patinimus, tinka prieš ir po plastinių operacijų. 

Procedūros kaina:

45 Eur, 1 val

80 Eur, 2 val

Registracija


Klasikinis masažas kūnui

Šis masažas ypatingai veikia visą mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą, po masažo atslūgsta nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas. Klasikinis masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Procedūros kaina:

45 Eur, 1 val 

80 Eur, 2 val  

Registracija


Sportinis masažas kūnui

Tai stimuliuojantis, stiprus bei visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, atliekamas raumenis įšildančiais greitais, stipriais bei giliais judesiais. Masažas skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, jis taip pat tinka ir tiems, kurie jaučia nuolatinę fizinę įtampą bei nuovargį visame kūne. Rekomenduotina sąnarių bei raumenų skausmų mažinimui, raumenų sistemos sutrikimų atvejais, pažeistoms organizmo funkcijoms atkurti bei normalizuoti, bendro organizmo nuovargio šalinimui, raumenų tonuso atstatimui bei sveikatai stiprinti, po įvairių traumų ar lūžių.

Procedūros kaina:  

50 Eur, 1 val

90 Eur, 2 val

Registracija


Tonizuojantis masažas

Stiprinant, stimuliuojant bei tonizuojant raumenis šiuo masažu, jaučiamas ilgalaikis poveikis visame kūne – jis padeda pašalinti susikaupusias raumenų įtampas, padidina jų elastingumą bei lankstumą, sumažina nuovargį ir suteikia energijos. 

Šį masažą taip pat rekomenduojame atlikti žmonėms, turintiems žemą kraujo spaudimą.

Procedūros kaina:  45 Eur, 1 val.   

Registracija


Skulptūrinis masažas kūnui

Pagrindinis šio masažo tikslas yra koreguoti kūno apimtis. Tai efektyvi masažo technika naudojama atskirų kūno dalių korekcijai ir įvairių raumenų grupių stiprinimui, atsižvelgiant į organizmo fiziologinius įpatumus. Ši kūno gražinimo sistema pagrįsta natūraliais organizme vykstančiais procesais ir yra taikoma kiekvienam individualiai. Šiuo būdu masažuojant kūną aktyviai veikiamas poodinis riebalinis audinys ir raumenys, kurie mažina celiulitą ir formuoja figūrą.

Procedūros kaina:

45 Eur, 1 val

90 Eur, 2 val

Registracija


Atpalaiduojantis masažas kūnui

Šis masažas ne tik atpalaiduoja, palengvina ar visiškai pašalina kasdieninio gyvenimo suteikiamą nuovargį bei įtampą, bet ir mažina įvairius skausmus. Masažas padeda organizmui padeda pašalinti šlakus taip pat stimuliuoja nervų, raumenų bei kraujotakos sistemas. Po atpalaiduojančio masažo jaučiamas palengvėjimas bei ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet ir sielos palaimai.

Procedūros kaina:  45 Eur, 1 val. 

Registracija


NUGAROS MASAŽAI

Atpalaiduojantis

Procedūros kaina:  25 Eur, 30 min.

Tonizuojantis

Procedūros kaina:  25 Eur, 30 min.

Klasikinis

Procedūros kaina:  25 Eur, 30 min.

Klasikinis pečių juostos ir kaklo masažas

Procedūros kaina:  25 Eur, 30 min.

Klasikinis pečių juostos ir galvos masažas

Procedūros kaina:  25 Eur, 30 min.

Juosmens – kryžmens srities masažas

Procedūros kaina:  25 Eur, 30 min.

Registracija


ATSKIRŲ KŪNO DALIŲ MASAŽAI

Skulptūrinis kojų masažas

Procedūros kaina:  45 Eur, 1 val.

Kojų masažas (limfodrenažinis, klasikinis, sportinis)

Procedūros kaina:  45 Eur, 1 val.

Plaštakų ir pėdų masažas

Procedūros kaina:  40 Eur, 50 min.

Registracija