Kūno įvyniojimo procedūros su "Arosha" bandažu

"Arosha" yra vienintelis pasaulinis prekinis ženklas, galintis pasiūlyti tokį platų produktų spektrą, skirtą kūno procedūroms. Svarbiausią vietą užima veikliosiomis medžiagomis prisotinti bandažai.

Dėl unikalios formulės ir aktyviųjų medžiagų gausos "Arosha" bandažai yra efektyvus ginklas kovojant su kūno netobulumais: veiksmingai mažina celiulitą ir leidžia atsikratyti nereikalingų kilogramų, modeliuoja, stangrina, drėkina kūną, kovoja su senėjimo požymiais.

Kūno bandažavimo idėja kilo atsiradus poreikiui tobulinti kūno formas. Įvyniotas į kokoną kūnas daug efektyviau pasisavina aktyviąsias medžiagas, nes tai vyksta palaipsniui. Po bandažu išlieka pastovi temperatūra, oda pastoviai maitinama ir drėkinama. O tai leidžia pasiekti maksimalius rezultatus.

Bandažų poveikis:

  • suaktyvinama kraujotaka, limfos nutekėjimas ir palengvinamas toksinų šalinimas;
  • suaktyvinami medžiagų apykaitos procesai;
  • mažinamos poodinės riebalinės sankaupos;
  • oda tampa stangresnė, švelnesnė ir lygesnė, sumažėja celiulitas;
  • mažėja kūno apimtys;
  • atsikratoma nereikalingų kilogramų;
  • veikia atpalaiduojančiai, raminamai, padeda kovoti su stresu;
  • padeda pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Siekiant geriausio rezultato, procedūrą rekomenduojama atlikti 1-2 kartus per savaitę (siūlomas 5-8 procedūrų kursas). Puikiam efektui palaikyti vėliau pakaks pakartoti vieną procedūrą kartą per mėnesį.

"Slim cel" liekninanti anticeliulitinė procedūra kūnui

Procedūros metu kofeinas, esantis produkte, padeda pašalinti vandens perteklių, valo organizmą, gerina medžiagų apykaitą, skatina riebalų deginimą, mažina patinimą, efektyviai mažina celiulitą. Laukinio kaštono ir guaranos ekstraktai detoksikuoja bei skatina trigliceridų skilimo procesą, padeda šalinti riebalų sankaupas, stiprina kraujagysles, mažina patinimus, stimuliuoja drenažą ir gerina mikrocirkuliaciją. Veikliosios medžiagos: kofeinas, laukinio kaštono ekstraktas, guaranos ekstraktas.

Procedūros kaina:  40 Eur. 

Registracija


"Aqua drain" drenuojanti procedūra kūnui su negyvosios jūros druska

Natūralus produktas, pasižymintis drenuojančiomis, valančiomis, detoksikuojančiomis, padedančiois lieknėti ir atstatančiomis savybėmis. Stimuliuoja jono-osmosinę apykaitą tarp ląstelių ir limfos kanalų, drenuoja odos audinius ir suteikia organizmui gerą savijautą. Šis produktas opimalus nuovargio ir streso mažinimui. Sumažina raumenų skausmą. Didina ląstelių aprūpinimą deguonimi, oda yra prisotinama mineralais, tampa spinduliuojanti ir pilna gyvybingumo. Veikliosios medžiagos: Negyvosios jūros druska, N.M.F. (natūralus drėkinamasis faktorius).

Procedūros kaina:  40 Eur.

Registracija


"Lipho Cel" riebalų skaidimo procedūra kūnui

Bandažai, prisotinti veikliosiomis medžiagomis, fibroziniam ir adipoziniam celiulitui gydyti. Kofeino, L-karnitino ir fosfatidilcholino derinys efektyviai tirpdo riebalines ląsteles, jas paversdamas energija. Turi detoksikuojantį, drenažinį poveikį, stiprina ląstelių membranas, atkuria odos lankstumą ir elastingumą, tiesiogiai veikia raumenis. Aktyvina medžiagų apykaitą. Veikliosios medžiagos: kofeinas, L-karnitinas, bioflavonoidai (Antioksidantai, apsaugantys ląsteles nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Gerina kraujo mikrocirkuliaciją odoje, dėl ko ląstelės gauna geresnį aprūpinimą deguonimi ir maitinimą, o odos audiniai stiprėja bei įgauna natūralų atsparumą, geresnę apsaugą).

Procedūros kaina:  40 Eur.

Registracija